Broom 35 coupé

Nejvyšší třída, TOP nabídka, délka lodě 10,7m, šířka lodě 3,8m, WC, sprcha, 2 lůžka v mimořádné kajutě + možné 2 přistýlky

Motorová jachta Broom 35 Coupe je ztělesním romantické plavby ve dvou. Výjimečné plavidlo, které ocení nejen ti, kteří nechtějí při své plavbě potkávat lodě podobné té, na které právě plují, ale i ti, kteří prostě chtějí plout s novou luxusní lodí za velmi přijatelnou cenu. Roky výroby 2016 a 2017! Příznivá cena je doplněna možností pojištění kauce jen za 100 EUR s nulovou spoluúčastí a bez nutnosti kauci vůbec skládat! Absolutně perfektní pro dvojici, v případě rodinných plaveb však lze obsaditelnost zvednout až na 4 osoby. Na francouzských vodních cestách je loď podobného typu skutečným unikátem. Prostorný a vzdušný salón s velkým střešním oknem a s dvoukřídlými dveřmi na zádi: sezení na zádi může být otočeno směrem do lodi či směrem ven. Přední kajuta se může pochlubit velkou dvoupostelí. Kvalitní materiály použité v interiéru i exteriéru podtrhují luxusní design plavidla. A jak luxusně loď vypadá, tak luxusně se i řídí. Citlivé řízení zdůrazňuje perfektní nautické vlastnosti, zejména manévrovatelnost a směrovou stabilitu. Navíc máte k dispozici boční šroub (přední dokormidlovací zařízení), takže manévrování v úzkých místech, před zdymadly, mosty či při parkování bude pro vás hračkou. Nezanedbatelnou výhodou je i trvalé palubní napětí 220V, takže můžete dobíjet své mobily, tablety, notebooky či fotoaparáty kdykoliv. Samozřejmostí je skvěle vybavená kuchyně se sporákem, lednicí a kávovarem. Ve výčtu nesmíme zapomenout na sprchu, elektrické WC a výkonné topení, které oceníte při chladnějších dnech na začátku a konci plavební sezóny. Tuto skvělou loď renomovaného výrobce s tradicí ocení jak začínající cestovatelé, tak i zkušení profesionálové!

Technické parametry: délka 10,7m, šířka plavidla 3,8m, ponor 1m, WC, sprcha, 2 pevná lůžka, 2 přistýlky, 220V, obsaditelnost 2 až 4 osoby.

Oblast pronájmu: Burgundsko a Canal du Midi

Dosažitelná místa: např. Auxerre, Clamecy, tunely u Baye, Rochers du Saussois; Toulouse, Carcassonne, Narbonne...

Kromě týdenních turnusů je možné objednat i víkendovou plavbu nebo tzv. minitýden (pondělí - pátek) za sníženou cenu

Ceník plavidla v měně EUR, pro výpočet ceny v Kč platí aktuální kurz KB a.s.

Termíny a ceny pro sezónu 2021:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .