Vision3

3 kajuty, délka 14.97 m, šířka 4.65 m, ponor 0.85 m, nafta 450l, 6 pevných lůžek a 4 přistýlky  

Vision3 Vám nabízí nesrovnatelný komfort a luxus na palubě. Výjimečně luxusní a velkorysé vybavení: LCD TV ve všech kabinách a v salónu, rádio CD a MP3 přehrávač, 2 ledničky (280 & 60 l), plynový sporák s pečící troubou, dřez s teplou a studenou vodou, klimatizace, 3 sprchy, 3 elektrické WC, horní paluba se skládacím slunečníkem, elektrický gril, příďový šroub-tryska ovladaný joystickem, 2x ovládací panel na horní palubě.

Tři stejně velké kabiny s jednotně velkými postelemi, které lze podle potřeby upravit na jednotlivá lůžka. Každá kabina je vybavena sklopným dětským lůžkem. Deset lůžek (6+4) ve třech kabinách + salon.


Oblast pronájmu: Burgundsko, Canal du Midi, Camarague, Canal du Nivernais

Dosažitelná místa: Decize, Nevers, Auxerre, Digoin, Carcassonne

Kromě týdenních turnusů je možné objednat i víkendovou plavbu nebo tzv. minitýden (pondělí - pátek). Ceník plavidla v měně EUR, pro výpočet ceny v Kč platí aktuální kurz KB a.s. Loď provozuje společnost Le Boat, která pracuje s pohyblivými cenami pronájmů. V tištěných cenících vydané touto společností (rádi poštou zašleme) je uvedena pouze "cena od", aktuální cenu pronájmu pro konkrétní termín si lze věřit on-line na webu provozovatele, tedy Le Boat nebo rádi zašleme. Níže uvedený ceník má sloužit alespoň pro představu a základní orientaci.

Termíny a ceny pro sezónu 2024:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .