Babro 1500 POOL

špičkové plavidlo s vířivkou - délka 14,99m, šířka 4,6m, motor 150 kW, 13 lůžek, 5 kajut

Babro 1500  "POOL LINE", špičkové plavidlo vrcholné třídy určené pro větší skupiny cestovatelů. Skutečný křižník rekreační plavby. Loď je pozoruhodná nejenom vířivkou umístěnou na přídi lodě, ale dispozičním uspořádáním představujícím pět pohodlných kajut doplněných prostorným salónem, jídelnou a kuchyní. Kompletní výbava kuchyně je samozřejmostí.  Loď disponuje i dvojicí toalet a dvojice separátních koupelen. Pohodový pobyt na palubě pomáhá zabezpečit nezávislé topení, které oceníte zejména v okrajových částech plavební sezóny, veliká lednice, mini audiosestava (rádio, CD přehrávačem), LCD televizor atd... Uchvacující je i panoramatický výhled. Řízení stroje ulehčuje dvojice bočních šroubů (přední / zadní), ukazatel polohy kormidla, hlouboměr, rychloměr... Na poptávku možné dovybavit internetovým připojením. Jedinečná je rovněž horní paluba (bimini, řídící stanovište XXL polokabrio), břehová přípojka 220V + trvalé palubní napětí 220V. Na přídi plavidla je umístěna vířivka. No lze takovémuto plavidlu odolat?

Protože se jedná o skutečně veliké a silné plavidlo s obsaditelností až  15 osob, je bezpodmínečně nutné, aby vůdce plavidla měl předchozí mnohaleté zkušenosti s řízením obdobných lodí včetně příslušných předpisových znalostí. Loď nelze pronajmout začátečníkům, důležitá je minimálně pětiletá praxe s řízením velkých lodí.

Obsaditelnost:  13 lůžek v 5 kajutách

Technické parametry: délka lodě 14,99m, šířka lodě 4,6m, ponor 1,2 m, motor 150 kW (Deutz), výška při složené nástavbě bez bimini 3m

Oblast pronájmu: Frísko

Dosažitelná místa: např. Sneek, Leeuwarden, Drachten, Akkrum, Heerenveen, rekreační oblasti a jezera...

Ceník plavidla v měně EUR, pro výpočet ceny v Kč platí aktuální kurz KB a.s.

Termíny a ceny pro sezónu 2024:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .