LUNA

Exkluzivní luxusní plavidlo, délka 12,3m, výška 2,5m, motor Yanmar 110k, 4 pevná lůžka + 2 přistýlky

Loď Luna je novostabou roku 2012. Ocení ji ti nejzkušenější skippeři a milovníci lodní turistiky. Loď je zcela bezkonkurenční při obsazení jedním párem - luxusnější a prestižnější plavidlo pro průjezd Utrechtem či návštěvu Amsterdamu neexistuje. Maximální pohodlí nejvyšší kategorie. Ani obsazení čtyřmi osobami však lodi nic neubírá z jejích předností. Průkaz Vůdce malého plavidla a patřičné zkušenosti za kormidlem nutné! Samozřejmostí je kompletně vybavená kuchyně včetně sporáku, kávovaru Nespresso a lednice s mrazákem, nezávislé topení, 3x plazmová TV s DVD, rádio + CD + MP3... Designový nábytek a kožené čalounění přispívají k maximálním požitkům z plavby. Ideálně řešená letní paluba na zádi plavidla je doplněna koupacím žebříkem a vnější srchou. Dvě dvoulůžkové kajuty a prostorná společenská místnost, elektrické WC, samostatná sprcha, nezávislé topení ... Obsaditelnost 4 - 6 osob.

Loď je mimo jiné vybavena dvojicí (!) bočních šroubů pro snadnější manévrování v úzkých místech, echolotem, nechybí GPS + plotter, radio s CD, 3x plazmová televize, 220V, elektrická kotva, solární panely pro zlepšení dobíjecí charakteristiky. Plavidlo jistě uspokojí i nejnáročnější milovníky rekreační plavby - jedná se o absolutní špičku. Loď není klasickým charterovým plavidlem, ale je lodí majitelskou.

Technické parametry: délka 12,30m, výška 2,45m, šířka 4,25m, motor Yanmar 110k, spotřeba cca 4 l nafty/hod...

Oblast pronájmu: střední Holandsko (Loosdrecht)

Dosažitelná místa: např. Utrecht, Amsterdam, Gouda, Naarden, Madurodam, Rotterdam, možný přejezd i celého Markermeeru (ostrov Marken) a IJsselmeeru (skanzen Enkhuizen, Medemblik...)

Kromě týdenních turnusů je možné objednat i víkendovou plavbu nebo tzv. minitýden (pondělí - pátek) včetně nejvyšší sezóny!

Ceník plavidla v měně EUR, pro výpočet ceny v Kč platí aktuální kurz KB a.s.

Video:

Termíny a ceny pro sezónu 2017:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .