LUNA

Luxusní TOP třída, průkaz VMP nutný, délka 12,3m, výška 2,5m, motor 110 k, 4 lůžka + 2 přistýlky

Loď Luna je skutečnou perlou naší nabídky. Ocení ji ti nejzkušenější skippeři a milovníci lodní turistiky. Loď je zcela bezkonkurenční při obsazení jedním párem - luxusnější a prestižnější plavidlo pro průjezd Utrechtem či pro návštěvu Amsterdamu neexistuje. Maximální pohodlí nejvyšší kategorie. Ani obsazení čtyřmi osobami však lodi nic neubírá z jejích předností. Průkaz Vůdce malého plavidla a patřičné zkušenosti s vedením plavidel obdobných rozměrů bezpodmínečně nutné! Samozřejmostí je kompletně vybavená kuchyně včetně sporáku, trouby, kávovaru Nespresso, lednice s mrazákem, mikrovlnné trouby... Při plavbách na začátku a konci sezóny oceníte nezávislé topení. Na palubě naleznete trojici TV s DVD, rádio + CD + MP3 přehrávač... Designový nábytek a kožené čalounění přispívají k maximálním požitkům z plavby. Ideálně řešená letní paluba na zádi plavidla je doplněna koupacím žebříkem, bimini a vnější srchou. Dvě dvoulůžkové kajuty a prostorná společenská místnost, elektrické WC, samostatná sprcha...

Řízení lodě je zážitkem, vynikající nautické vlastnosti doplňuje dvojice bočních šroubů pro snadnější manévrování v úzkých místech (přední / zadní dokormidlovací zařízení) a ukazatel polohy kormidla. Ani navigace není opomíjena. Na řídícím stanovišti naleznete echolot, GPS + plotter a kompas. Pro říční lodě zcela ojedinělý elektrický kotevní vrátek doplňuje mimořádnou výbavu plavidla. Zajímavostí jsou rovněž solární panely pro zlepšení dobíjecí charakteristiky. Po dobu plavby je k dispozici trvalé napětí 220V. Luna je vhodná pro nejnáročnější milovníky rekreační plavby. Loď není klasickým charterovým plavidlem, ale je lodí majitelskou.

Technické parametry: délka 12,30m, výška 2,45m, šířka 4,25m, motor Yanmar 110 koní, spotřeba cca 5 l nafty/hod...

Oblast pronájmu: střední Holandsko (Loosdrecht)

Dosažitelná místa: např. Utrecht, Amsterdam, Gouda, Naarden, Madurodam, Rotterdam, možný přejezd i celého Markermeeru (ostrov Marken) a IJsselmeeru (skanzen Enkhuizen, Medemblik...)

Kromě týdenních turnusů je možné objednat i víkendovou plavbu nebo tzv. minitýden (pondělí - pátek) včetně nejvyšší sezóny!

Ceník plavidla v měně EUR, pro výpočet ceny v Kč platí aktuální kurz KB a.s.

Video:

Termíny a ceny pro sezónu 2022:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .