Classique

délka lodě 12,8m, výška 3,9m, ponor 1m, výkon motoru cca 85 kW, 8 pevných lůžek, bez přistýlek

Loď Classique je velice pohodlným a prostorným strojem tradiční konstrukce. Výborná ovladatelnost v kombinaci s exkluzivní letní palubou vytváří z tohoto stroje sympatického společníka pro toulky svérázným Irskem. Plavidlo disponuje výbavou obvyklou pro kategorii "KOMFORT" - samozřejmostí je plně vybavená kuchyně se sporákem, lednicí (objem 90l), rádio s CD/MP3 přehrávačem, 2x WC, 2x sprcha (objem nádrže s pitnou vodou 1400l)  nezávislé topení,... Řízení lodě usnadňuje boční šroub a zdvojené řídící stanoviště (vnitřní / vnější).

Technické parametry: délka 12,8m, výška 3,9m, ponor 1m, motor cca 85 kW, břehová přípojka 220V + měnič (omezená zatížitelnost), obsaditelnost 8 osob

Oblast pronájmu: Shannon se svými jezery,  Lough Erne... 

Dosažitelná místa: např. Carrick on Shannon, Potrumna, Belturbet, Killaloe, Clonmacnoise....

 Loď provozuje společnost Le Boat, která pracuje s pohyblivými cenami pronájmů. V tištěných cenících vydané touto společností (rádi poštou zašleme) je uvedena pouze "cena od", aktuální cenu pronájmu pro konkrétní termín si lze věřit on-line na webu provozovatele, tedy Le Boat nebo rádi zašleme. Proto zde  necháváme ceník nevyplněný.

Termíny a ceny pro sezónu 2024:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .