Crusader

délka lodě 11,9m, ponor 0,9m, 6 pevných lůžek, bez přistýlek, každá kajuta má vlastní WC a sprchu

Loď Crusader je velice pohodlným strojem a ideálním plavidlem pro tři páry či větší skupinu cestovatelů. Každá ze tří kajut je vybavena vlastním WC a sprchou. Výborná ovladatelnost a velká letní paluba jsou dalšími výraznými přednostmi tohoto stroje. Plavidlo disponuje výbavou obvyklou pro kategorii "KOMFORT/LUX" - samozřejmostí je plně vybavená kuchyně se sporákem, lednicí (objem 90l), rádio s CD přehrávačem, 3x WC, 3x sprcha (objem nádrže s pitnou vodou 1500l), nezávislé topení atd,... Řízení lodě usnadňuje  zdvojené řídící stanoviště (vnitřní / vnější). Obsaditelnost 6 osob.


Technické parametry: délka lodě 11,9m, ponor 0,9m, 6 pevných lůžek, bez přistýlek, 3 kajuty

Oblast pronájmu: Shannon se svými jezery,  Lough Erne...  Dosažitelná místa: např. Carrick on Shannon, Potrumna, Belturbet, Killaloe, Clonmacnoise....

Loď provozuje společnost Le Boat, která pracuje s pohyblivými cenami pronájmů. V tištěných cenících vydané touto společností (rádi poštou zašleme) je uvedena pouze "cena od", aktuální cenu pronájmu pro konkrétní termín si lze ověřit on-line na webu provozovatele, tedy Le Boat nebo rádi zašleme.  Z výše uvedených důvodů ponecháváme ceník nevyplněný. 

Termíny a ceny pro sezónu 2024:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .