Lake Star

délka plavidla 9,80m, ponor 1m, dieselový motor 40 kW, 2 x WC, 2 x sprcha, 4 pevná lůžka + 1 přistýlka

Loď Lake Star je ideálním strojem pro romantické cestování svébytným Irskem. Na lodi naleznete dvě sprchy a dvě toalety. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně se sporákem a chladničkou (90l). Salon je vybaven  rádiem + CD, jídelním stolem i pohovkou, kterou lze rozložit na jednolůžko. Lake Star má prostornou palubu k opalování a sezení. Vodní nádrž o objemu 600 l. Vzhůru po stopách Druidů na palubě lodě Lake Star!

Technické parametry: délka lodě 9,80m, ponor 1m, 4 pevná lůžka a 1 přistýlka, lednice, nezávislé vytápění, studená i teplá tekoucí voda, zahradní nábytek, zásuvka 12V. Lodní dieselový motor o výkonu 25 - 40 kW dle jednotlivých typů, objem nádrže na pitnou vodu 600l.

Oblast pronájmu: řeka Shannon

Dosažitelná místa: např. Portumna, Belturbe, Lough Derg...

 Loď provozuje společnost Le Boat, která pracuje s pohyblivými cenami pronájmů. V tištěných cenících vydané touto společností (rádi poštou zašleme) je uvedena pouze "cena od", aktuální cenu pronájmu pro konkrétní termín si lze ověřit on-line na webu provozovatele, tedy Le Boat nebo rádi zašleme.  Z výše uvedených důvodů ponecháváme ceník nevyplněný. 

Termíny a ceny pro sezónu 2024:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .