Tarpon 37 Duo Prestige

délka lodě 11,1 m, šířka 3,9m, 2 oddělené kajuty, 2 x sprcha, 2 x WC, 4 pevná lůžka, 2 přistýlky

Loď Tarpon 37 Duo Prestige je špičkovým plavidlem nabízejícím jedinečné zážitky při plavbě  Mecklenburgskem či nově po řece Sále.  Venkovní i vnitřní řídící stanoviště, každá kajuta má svoje WC  a sprchu, tedy 2 x sprcha, 2 x WC, 2 x umyvadlo, lednice s mrazákem, sporák, kávovar, nezávislé topení, prostorná letní paluba, slunečník, lehátka, klimatizace v salónu, bořní šroub pro snadnější manévrování, trvalé napětí 220 V atd.

Technické parametry: délka 11,06m, šířka 3,9m, ponor 1m, objem vodní nádrže 700l...

Oblast pronájmuLübz severně od Berlína, kde Vaším cílem může být např. Plauer See či jezero Müritz; od sezóny 2023 též v nové destinaci Bernburg na řece Saale (jen 200 km od našich hranic) - navštivte Halle, doplujte např. až do historického Mersburgu (česky Meziboř) se slavným dómem a zámkem...Pro plavbu po řece Saale hned při objednávce mapa zdarma 

Ceník plavidla v měně EUR, pro výpočet ceny v Kč platí aktuální kurz KB a.s. Uvedný ceník platí pro řeku Sálu, ceník  pro Meklenbursko naleznete na webových stránkách provozovatele lodi zde nebo Vám ceny rádi zašleme e-mailem.

Termíny a ceny pro sezónu 2024:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .