Tarpon 42 Trio Prestige

délka plavidla 13m, šířka 4,2m, 3 samostatné kajuty, 3x WC, 3x sprcha, 6 pevných lůžek, 2 přistýlky

Pro milovníky opravdu pohodlné plavby nabízejí nejbližší zahraniční přístavy tříkajutovou loď Tarpon 42 Trio Prestige pro plavbu  Mecklenburgskem či nově po řece Sále, což je z hranic ČR pouze cca 200 km (z Prahy 300 km), proplutí největšího přítoku Labe je velkým zážitkem.

Technické parametry: délka 12,93m, šířka 4,2m, uspořádání kajut 3 + S, Venkovní i vnitřní řídící stanoviště, každá kajuta má svoje WC  a sprchu, tedy 3 x sprcha, 3 x WC, 3 x umyvadlo, v kuchyni mj.lednice s mrazákem, sporák, kávovar; nezávislé topení, prostorná letní paluba, slunečník, lehátka, klimatizace v salónu, boční šroub pro snadnější manévrování, trvalé napětí 220 V atd.. Objem nádrže na pitnou vodu 850l

Oblast pronájmuLübz severně od Berlína, kde Vaším cílem může být např. Plauer See či jezero Müritz; od sezóny 2023 též v nové destinaci Bernburg na řece Saale (jen 200 km od našich hranic) - navštivte Halle, doplujte např. až do historického Mersburgu (česky Meziboř) se slavným dómem a zámkem...Pro plavbu po řece Saale hned při objednávce mapa zdarma .

Ceník plavidla v měně EUR, pro výpočet ceny v Kč platí aktuální kurz KB a.s. Uvedný ceník platí pro řeku Sálu, ceník  pro Meklenbursko naleznete na webových stránkách provozovatele lodi zde nebo Vám ceny rádi zašleme e-mailem.

Termíny a ceny pro sezónu 2024:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .