Proč dovolená na lodi?

Lodní říční putování, jedinečné zážitky z cestování.

Bez lodního průkazu, bez zkoušek, přesto kapitánem lodě

Vše vás naučíme, na lodi zacvičíme, lodní trasu poradíme

Originální aktivní dovolená, která vás jednoduše nadchne...


  Vítejte na palubě zážitků

Aktivní dovolená na palubě vlastnoručně řízené lodě je jedinečný, zcela originální způsob trávení volného času. Aniž byste potřebovali jakýkoliv průkaz nebo zkoušky, můžete v rámci své dovolené podnikat objevné plavby po evropských průplavech, řekách a jezerech, přičemž veškerou náplň dovolené přirozeně přizpůsobujete pouze svým individuálním potřebám.

dovolenaslodi-2015-2dovolenaslodi-2015-4dovolenaslodi-2015-3

Romantické toulky ospalým venkovem, poznávací plavby za jedinečnými historickými památkami, kouzlo pozapomenutých průplavů či puls moderních dopravních tepen. Technické dědictví předků v podobě průplavních tunelů, mohutných akvaduktů překonávajících údolí, lodních zdvihadel či ručních plavebních komor. Celá Evropa se otevírá před přídí vaší lodě a věřte, že pohled na ní z vodní hladiny bere dech.

proc-s-nami-2015-1P1050973proc-s-nami2015-4

Neobyčejně atraktivní putování s vlastnoručně řízenou lodí probouzí skryté touhy mořeplavců. Absolutní volnost a svoboda, čas jakoby se zastavil a vy můžete obdivovat veškeré okolní krásy. Úžasné pikniky při západu slunce na letní palubě nabíjejí romantikou. Vítr prohánějící se v lanoví, východy slunce nad obzorem, kdy se první paprsky dotknou vodní hladiny, to jsou okamžiky k nezaplacení... Žádný umělý resort, žádný organizovaný zájezd Vám nemůže dát to, co nabízí loď. Pohodlná, skvěle řiditelná, připravaná nabrat kurz směrem kterým chcete...

proc-dovolena-s-lodi-a-2015-1proc-dovolena-s-lodi-a-2015-2proc-dovolena-s-lodi-a-2015-3

Plavbu lze doplnit různými sportovními aktivitami, není problém s umístěním jízdních kol. Neporušená příroda střídá svébytné vesnice, stříbrné nitky plavebních kanálů vás mohou dovést až do tepoucích center měst... Místní gastronomie vás uchvátí stejně jako možnost vyvázat loď přímo u restaurace či kavárničky. Tak trochu jiná dovolená, která vás jednoznačně očaruje... 

proc-dovolena-2015-7proc-dovolena-slod-2015-8proc-dovolena-slodi-2015-9

   A proč na loď právě s námi?

Tradice: loděmi se zabýváme téměř 20 let, jsou naším koníčkem. Z toho 18 let se lodním cestovním ruchem zabýváme profesionálně...

Provozní praxe: nejsme pouhou cestovkou přeprodávající cizí kapacity, jsme především lodními dopravci s vlastními charterovými kapacitami. Vlastníme celkem 11 plavidel, od největší osobní lodě Jan Plezier, přes party loď Valerie Selene, výletní čluny, plachetnici až po cherterová plavidla řady Elisabeth plující po Baťově kanálu. Proto o nabízených lodích víme opravdu vše. Vždyť je známe do posledního šroubku.

Zkušenosti: sami rádi a často plujeme, téměř všichni zaměstnanci společnosti SP Praha jsou aktivní kapitáni se zkušenostmi jak z plachetnic, tak především z motorových lodí všemožných velikostí. V našich řadách naleznete i Státní plavební správou akreditované instruktory, kteří jsou oprávněni k provádění praktických zkoušek VMP a kapitány či lodníky z velké plavby. Do destinací které nabízíme sami rádi jezdíme. Nezaměřujeme se pouze na jedinou zemi, náš pohled na evropskou vodní turistiku je tak komplexní a nezávislý. 

Nejširší nabídka: naše nabídka lodí zahrnuje veškeré evropské plavební oblasti, dlouhodobě spolupracujeme s desítkami lodních provozovatelů od skutečných gigantů evropského trhu jakými jsou Le Boat, Les Canalous či Locaboat, až po malé rodinné podniky s neopakovatelnou atmosférou. Máme bezesporu největší a nejrozmanitější nabídku lodí na českém a slovenském trhu, lodě prezentované na tomto webu jsou pouhým výběrem nejoblíbenějších lodí.

Serióznost a stabilita: jsme tu pro Vás k dispozici již 18 let v lehce dostupné kanceláři (klasický kamenný obchod) na stálé adrese s pevnou otevírací dobou 5x týdně. U nás se nemusíte objednávat předem - jsme normálně fungující cestovka na hlavní městské třídě.

Nejlepší ceny, akceptace poukázek: tvoříme nejvýhodnější cenovou nabídku na tuzemském trhu v souladu s maximálním množstvím doplňkových a doprovodných služeb. Žádné rezervační či jiné skryté poplatky, žádné navyšování cen. K úhradě své dovolené můžete navíc použít i velice populární a rozšířené poukázky společností Sodexo (Flexi Pass...) , Edenred (Ticket Benefits...) a Le Cheque Déjeuner (Unišek...).

Extra služby: snažíme se pro Vás zajistit jedinečnou paletu doplňkových služeb, které jsou jinde nevídané. S vlastními loděmi organizujeme netradiční plavby, kromě samozřejmých návrhů plavebních tras, plavebních příruček, lodních manuálů, průvodců, informačních materiálů a DVD o cílové destinaci (nechali jsme natočit již 11 filmů) nabízíme též kauce minimální výše (od 1000 Kč) skládané v Kč před odjezdem do ciziny (vybrané lodě v Holandsku), pojištění zcela nahrazující kauci,  zapůjčení lodě pro vyzkoušení plavby "nanečisto" ještě před odjezdem z ČR, zácvikové plavby po Vltavě atd...

Členství v asociacích: Jsme řádnými členy APL - Asociace lodního průmyslu a APCHP - Asociace provozovatelů charterových pravidel. Naše služby podléhají pravidelné certifikaci prezídiem francouzského lodního holdingu CLC Finance. V roce 2015 jsme obdrželi Český certifikát kvality služeb ČSKS.

Těšíme se na vás a děkujeme za vaši dlouhodobou přízeň

Sledujte nás na Instagramu  Přidejte si nás na Facebooku

 

proc-dovolena-slodi-11proc-dovolena-slodi-12proc-dovolena-slodi-13