Skilso 750

Délka 7,7m, šířka 2,7m, diesel , 5  lůžek, denní obsaditelnost 6 osob

Domovský přístav v Hluboké nad Vltavou předurčuje tuto loď hlavně k poznání jižních Čech, ale při delší zápůjčce lze procestovat např. i celou 190 km dlouhou trasu z Českých Budějovic do Prahy a zpět, přes všech 6 přehrad... Loď má centrální kokpit, díky kterému je interiér rozdělen na 2 části. V přední části se vyspí až 3 osoby, v zadní (zcela oddělené) kajutě 2 osoby. Kokpit je dostatečně prostorný jak pro slunění, tak pro běžný pohyb. Loď je vybavena vestavěným dieselovým motorem Volvo Penta 130 HP, který dokáže loď  „zvednout“ i do skluzu, takže tam, kde je to možné, kilometry hezky přiskakují. 

Ve výbavě jsou prostěradla, polštářky, chemické WC, vařič, základní nádobí, lednička, přípojka 220 V. Palivová nádrž má objem 180l, šedesátilitrová rezerva je v kanystrech. Zastřešení celého kokpitu umožňuje bezproblémovou plavbu i za nepříznivého počasí!

K vedení plavidla je nezbytný průkaz Vúdce malého plavidla

 

Kromě týdenních turnusů je možné objednat i víkendovou plavbu nebo tzv. minitýden za sníženou cenu. Např. víkendový pronájem o prázdninách je v nabídce již za 8000 Kč.

Termíny a ceny pro sezónu 2024:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .