Proč dovolená na lodi?

Lodní říční putování, jedinečné zážitky z cestování.

Bez lodního průkazu, bez zkoušek, přesto kapitánem lodě

Vše vás naučíme, na lodi zacvičíme, lodní trasu poradíme

Originální aktivní dovolená, která vás jednoduše nadchne...


  Ostatní lodní služby

Vyjma provozování specializované cestovní kanceláře se zabýváme následujícími činnostmi v oboru lodní dopravy a rekreační plavby

Firemní rozcestník:  www.sppraha.cz

 

dovolenaslodi-2015-12sluzby-ostatni-2015-1sluzby-ostatni-2015-2

   Lodní škola

Organizujeme vzdělávací kapitánské kurzy, jejichž cílem je získání mezinárodního kapitánského průkazu Vůdce malého plavidla (VMP) všech kategorií včetně příbřežní plavby. Lodní škola společnosti SP Praha je největším školícím střediskem vůdců malých plavidel v České republice. Ročně absolvuje naše školení, výcvik i zkoušky okolo 700 posluchačů. Kurzy probíhají 24x za rok (tzn. každých 14 dní), termínů praktických zkoušek je pak během roku okolo stovky.

   Podrobné info o Lodní škole naleznete na www.lodniskola.cz

Na konci roku 2016 jsme vydali vlastní edici učebnic Vůdce malého plavidla 2017 a Vůdce rekreačního plavidla 2017 - moře, plachty.

   Specializovaný knižní eshop:  www.vmp-kniha.cz

 

lodni-skola-2015-1lodni-skola-2015-2lodni-skola-2015-3

   Lodní doprava

Na objednávku jsme schopni zajistit provoz lodní dopravy "na klíč" - ať se již bude jednat o linkovou osobní dopravu malými plavidly, osobní lodní dopravu velkými plavidly, nebo pouze jednorázovou akci formou krátkých výletních plaveb na otevřeném člunu Vilda I. pro 12 osob. Poslední zmiňované výletní plavby jsou vhodné pro různé poutě, předváděcí akce, městské oslavy, vinobraní, festivaly, zkrátka všude tam, kde je potřeba vytvořit poutavý program. Společnost SP Praha je držitelem koncese pro provozování "velké" lodní dopravy. Od roku 2017 vlastníme a provozujeme osobní loď pro 150 osob s kompletním zázemím.

Osobní lodní doprava:  www.janplezier.cz (web se připravuje)

   Linka osobní lodní dopravy:  www.privoz-uholicky.cz
   Výletní plavby po Berounce:  www.karlstejnska-plavebni.cz

 

lodni-doprava-3lodni-doprava-2lodni-doprava-4

   Výletní plavby pro školky

Speciální výletní plavby šité na míru mateřským školám. Projekt Školka s lodí.cz navazuje na oblíbené a úspěšné plavby nejmenších z přístavu Praha Holešovice v letech 2014 a 2015. Krátké originální výletní plavby v délce 60 nebo 120 minut na motorových jachtách nebo na veliké výletní lodi po řece Vltavě.

   Podrobné informace naleznete na www.skolkaslodi.cz

 

skolka-1skolka-2skolka-3

   Firemní akce,  teambuilding, oslavy

Využití našich vlastních rekreačních lodí se neomezuje pouze na standardní charterové pronájmy. Naopak, otevírá širokou škálu možností sahající od marketingových reklamních akcí, zážitkových a svatebních plaveb, přes pronájmy plavidel k filmařským účelům, firemním akcím, večírkům, školením, teambuildingovým aktivitám až po servisní, revizní a technologické plavby. S ubytováním nebo bez, s profesionální posádkou nebo zcela bez Firemní akce na lodích

Nabízíme zapůjčení lodí včetně kapitána i jako doplňkovou atrakci pro vaše rauty či jiné firemní akce, kdy každý účastník může motorovou loď vlastnoručně řídit. Krátkodobé (několik hodin) i několikadenní akce. Možnost cateringu během vlastní plavby. Flotilové jízdy a soutěže. Originální scénáře a návrhy plavebních tras s gastronomickými zastávkami. Samostatná plavba na motorové lodi v "ostrém" provozu je též originální teambuildingovou aktivitou

    Podrobné informace naleznete na www.oslavynalodi.cz

   Filmování, nabídka pro filmové štáby, fotografy...

Celoročně zajistíme čluny a motorové lodě od 5 do 14 metrů délky kdekoliv na Vltavě nebo Labi. Vytápěné, se sociálním zařízením, sprchami, jídelními kouty, kuchyňkami, kajutami... Rychlé nebo pomalé, soudobé nebo retro, s prostornými venkovními palubami až do 50m2. Některé lodě jsou vhodné i jako nosiče techniky, signální či zajišťovací lodě apod. Dostupnost lodí včetně posádek 24 hodin denně. Lodě naší flotily jsou též využívány pro focení módních kolekcí či jiné profesionální focení v aktraktivních exteriérech.

Focení, filmování na lodích

 

Oslavy na lodi, vzorové kalkulace a konkrétní návrhy výletních plaveb včetně bohaté fotodokumentace.

party-2016-1patry-2016-2party-2016-4

   Předprodej trajektových lístků

K doplňkovým činnostem cestovní kanceláře SP Praha patří i předprodej trajektových lístků na veškeré důležité evropské trajektové linky. Bez jakýchkoliv příplatků či manipulačních poplatků, za ceny dopravců bez navýšení.

   Podrobné informace naleznete na www.trajektove-listky.cz

Sledujte nás na Instagramu  Přidejte si nás na Facebooku

 

t-2016-2bt-2016-1at-2016-3c