Proč dovolená na lodi?

Lodní říční putování, jedinečné zážitky z cestování.

Bez lodního průkazu, bez zkoušek, přesto kapitánem lodě

Vše vás naučíme, na lodi zacvičíme, lodní trasu poradíme

Originální aktivní dovolená, která vás jednoduše nadchne...


  Česká republika

Česká republika, i když se to obecně příliš neví, je plavební oblastí s podobnými možnostmi plavby, jako kupříkladu Francie, Holandsko, Belgie nebo ostatní země naší nabídky. To znamená, že k vedení vybraných charterových plavidel nepotřebujete žádný průkaz ani zkoušky. Celkem se můžete plavit po bezmála 400 km nádherných vodních cest. Konkrétně po Labi, Vltavě a Baťově kanálu.

pujcova-lodi-cz-1pujcova-lodi-cz-2pujcova-lodi-cz-3

   Půjčovny lodí na Vltavě a Labi

Po Vltavě a Labi můžete plout s naprosto stejnými loděmi, jako ve známých francouzských a holandských destinacích. Pro plavbu po Vltavě a Labi sice není vyžadován žádný průkaz způsobilosti (průkaz VMP), nicméně nutné jsou předchozí zkušenosti a praxe. Společnost SP Praha provozuje na Vltavě a Labi vlastní flotilu charterových plavidel - pro více informací navštivte stránky půjčovny:

   Vltava, Labe - www.vltavaslodi.cz

 

vltava-pujcovna-2016-3vltava-pujcovna-2016-2vltava-pujcovna-2016-1

   Půjčovna lodí na Baťově kanálu

Nejmenší, nejkratší, ale paradoxně nejznámnější plavební oblastí v ČR je Baťův kanál.  Lodě na Baťově kanálu jsou obecně jednodušší a levnější než v ostatních plavebních destinacích. Pro plavbu po "Baťáku" nemusíte mít nejenom žádný průkaz, ale nejsou třeba ani žádné předchozí zkušenosti. Společnost SP Praha provozuje na Baťově kanálu vlastní flotilu charterových plavidel - pro více informací navštivte stránky půjčovny:

   Baťův kanál - www.moravaslodi.cz

 

batak-2016-1-abatak-2016-2-bbatak-2016-3-c