Navita

Luxusní TOP třída, průkaz VMP nutný, délka 16,5m, výška 4,6m, motor 135 k, 10 lůžek + 2 přistýlky

Motorová jachta Navita - velice luxusní, zcela unikátní plavidlo naší nabídky. Konstrukčně vychází z lodě Magnus, přepracováním interiéru bylo docíleno vyšší obsaditelnosti. Pro řízení této lodě je nutné vlastnit mezinárodní průkaz vůdce malého / rekreačního plavidla (možnosti získání průkazu způsobilosti viz www.lodniskola.cz). Ideální je držet se obsazení 10 osob i když maximum při rozložení přistýlek je osob 12. Loď Navita představuje vrchol rekreační plavby. V bohaté výbavě plavidla naleznete vše, co jen může být na lodi tohoto charakteru instalováno. Skvělé nautické vlastnosti podtrhuje dvojice bočních šroubů (přední / zadní dokormidlovací zařízení), takže manévrování s tímto mimořádné dlouhým strojem je i v úzkých místech poměrně snadné. Ani navigační přístroje nejsou opomenuty, satelitní navigace GPS s mapovým plotterem, VHF radiostanice, rychloměr, kompas, hloubkoměr, ukazatel polohy kormidla, bodový reflektor (dálkové "servo" ovládání), měřič rychlosti a směru větru... Posádka má k dispozici nepřetržitě napětí 220V a to rovnou ze dvou zdrojů (měnič 2,5 kW / agregát 3,5 kW). Při plavbách v chladnějším počasí oceníte výkonné nezávislé topení včetně vytápění kormidelny. Samozřejmostí je 2 x WC, 2 x sprcha, 5 x umyvadlo, 2 x lednice, sporák, myčka nádobí, kombinovaná mikrovlnná trouba, kávovar, lodní audiosystém včetně CD/MP3, televizor, satelit + DVD + MP3, trezor, fén na vlasy, kávovar, vysavač, plavecké schody + velké plavecké plato pro snadný vstup do vody, prostorná letní paluba včetně pohodlného nábytku, přídavný člun s benzinovým závěsným motorem Mercury... Možno přiobjednat speciální mapu pro Ijsselmeer. Jedinečná motorová jachta pro nejnáročnější klientelu. Staňte se kapitánem skutečného křižníku.

Technické parametry: délka 16,5 m, šířka 4,3 m, ponor 1,2 m, výška 4,6 m, palivová nádrž 1300 l, nádrž na pitnou vodu 850 l, motor diesel 6V - výkon 135 koní, spotřeba cca 8l/hod plavby

Oblast pronájmu: Frísko

Dosažitelná místa: např. Leeuwarden, Sneek, Drachten, Dokkum, Ijsselmeer, Markermeer, Amsterdam, Marken, Volendam, Enkhuizen. Loď je vhodná i pro dálkové plavby a přeplavby IJsselmeeru.

Ceník plavidla v měně EUR, pro výpočet ceny v Kč platí aktuální kurz KB a.s.

Termíny a ceny pro sezónu 2022:

Objednávka rekreačního plavidla:

* Hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit .